وبیون
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

15 دوره آنلاین و رایگان دانشگاه کمبریج + لینک دوره ها

۱۵ دوره آنلاین و رایگان دانشگاه کمبریج که می توانید رایگان در آن ها شرکت کنید.

دانشگاه کمبریج از معتبرترین دانشگاه های جهان است که امکان شرکت در 15 دوره خود را به صورت آنلاین و رایگان برای همگان فراهم کرده است. لینک 15 دوره آنلاین و رایگان دانشگاه کمبریج را برای شما در ادامه قرار داده ایم. با وبیون همراه باشید.

شما احتمالا تاکنون چیزهای زیادی از دانشگاه کمبریج شنیده‌اید. این دانشگاه یکی از معروفترین دانشگاه‌های دنیا در زمینه‌های مختلف است. البته ورود به این دانشگاه برای خیلی‌ها کار سختی است، اما ما در دنیای آنلاین زندگی می‌کنیم و شما به‌راحتی می‌توانید به روش آنلاین تبدیل به یکی از دانشجویان دانشگاه کمبریج شوید.

15 دوره رایگان دانشگاه کمبریج + لینک دوره ها

15 دوره آنلاین و رایگان دانشگاه کمبریج

این دانشگاه دارای دوره‌های آموزشی آنلاین متنوعی است که به‌طور رایگان از طریق edX قابل دسترس هستند. این دوره‌ها شامل موضوعات مختلفی مثل موفقیت در کسب‌وکار، حسابداری، نوشتن خلاق و موارد دیگر می‌شوند. ما در اینجا سعی کرده‌ایم تعدادی از بهترین دوره‌های رایگان این دانشگاه را به شما معرفی کنیم. این دوره‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

شما می‌توانید تماشای این دوره‌ها را با برنامه زمانی خود تنظیم کنید و هیچ عجله‌ای برای دنبال کردن آن‌ها نداشته باشید. همچنین می‌توانید با پرداخت مبلغ ناچیزی گواهینامه آن‌ها را دریافت کنید. البته اجباری برای این کار نیست، اما اگر می‌خواهید رزومه خود را قوی کنید می‌توانید این گواهینامه‌ها را داشته باشید.

منبع: تک فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری